Hallo Scaramouche welkom op Vliegvissers.nl !
Veel plezier hier toegewenst. :D
Lees voor alle zekerheid alsjeblieft dit topic (http://www.vliegvissers.com/SMForum/index.php?topic=3.0) door zodat je op de hoogte bent van de 'netiquette' die we hier hanteren.
We zouden het ook zeer op prijs stellen wanneer je jezelf hier voorstelt (of minstens een aantal informatieve velden in je profiel zou willen invullen)
::new::
Dag mede-vliegvissers. Alleen al om de smilies zou ik me aanmelden. ;D
Ik heet in het echie Frank, woonachtig tussen Amsterdam en het mooie Twiske. Tot een paar jaar geleden richtte ik me voor de volle 100% op het jerkbaiten maar na een vakantie in Duitsland ben ik door een plaatselijke Duitser aan het vliegvissen geslagen. Eerst mezelf alle foute technieken aangeleerd die je maar kunt bedenken, maar zeker in de laatste twee jaar leg ik me steeds meer toe op het vliegvissen en inmiddels ook het vliegbinden.
Qua vliegvisserij specialiseer ik me niet echt, ik heb hengels in de oneven klassen van #3 tot en met #9 en ik belaag daarmee alles van ruisvoorn tot karper en snoek. Vorig jaar mijn eerste zeeforelletjes gevangen in Denemarken en dit jaar staan er trips gepland naar Frankrijk (Jura) en Oostenrijk (onder begeleiding van Bas de Bruin en Sepp Fuchs hopelijk mijn eerste vlagzalmen zien te landen).
Ik noem mezelf een gevorderde beginner en op dit forum hoop ik veel te kunnen leren en wie weet ook een paar vismaten op te duikelen voor dagtrips naar bijvoorbeeld het OVM.
Greetz, Frank
::welkom:: hier Frank.
Welkom en veel plezier hier op het forum Frank...
Moi Frank, welkom hier
Dank, ik hoop snel wat leuke foto's te plaatsen. De missie van de maand is een 20+ pond karper en ik weet inmiddels waar ik moet zijn :)
Nu nog vangen ;D succes!
Frank ::welkom::
Welkom!
Herzlich wilkommen buurman ::goodjob::
Hahaja Wouter, jij bent de schuldige, door jouw links heb ik me aangemeld :)
Hmm sorry ::), nu heb je nog een forum om iedere dag even te checken ::agree::