Ik heb interesse om naar een camping aan de randmeren te gaan. Nu is mijn vraag: is aan de kant van het nieuwe land ook goed te vliegvissen en is het water daar ook zo ondiep dat je kunt wadend??
waden kan op veel plekken wel maar je moet ook veelal bljven "dansen" als je stil blijft staan dan kom je muurvast te staan. Maar ook veel plekken die wel bewaadbaar zijn.
Quote from: weerwolf on June 05, 2021, 23:18:30
waden kan op veel plekken wel maar je moet ook veelal bljven "dansen" als je stil blijft staan dan kom je muurvast te staan. Maar ook veel plekken die wel bewaadbaar zijn.
Ja Roelof, dat klopt wat de "oudeland kant betreft" Maar ik bedoel de overkant. Het nieuweland Dus. Daar is het een zand bodem denk ik. Maar is het qua diepte ook waadbaar? weet jij of iemand daar iets over te vertellen?
heb daar niet veel gewaad, ga meestal met de kano (morgen ook) en dan heb ik geen last van de bodem.
De stukken waar ik mee bekend ben (rond Almere): nee. Behalve bij de aangelegde stranden. Maar of je daar wilt vissen... Bij de oase (dronten) kun je geloof ik ook nog wel een beetje waden. Maar ik weet nit of dat n goeie stek is.
Was vanmiddag nix, aan de overkant echter.....daar vingen we dikke ruisers, kon een aantal de hand niet omheen krijgen
Quote from: weerwolf on June 06, 2021, 20:29:03
Was vanmiddag nix, aan de overkant echter.....daar vingen we dikke ruisers, kon een aantal de hand niet omheen krijgen
Dat klinkt goed, bedankt voor de informatie Roelof!
Beertje, langs nieuwe land loopt de vaargeul op veel plaatsen vlak langs de oever, opandere plekken, meter of tien uit oever. Het is daar wel zanderig maar loopt snel af naar vaargeul en die is circa 5 meter diep. 😁😁😁
Bedankt Sjoerd. Ik ga naar camping Bremerbergse hoek. Op foto's zag ik mensen er daar een aardig eind er in lopen.
zo te zien heb je daar wat semi-kunstmatige taluds rond de jachthaven, maar ook daar geldt dat je binnen een halve worp in de vaargeul ligt...
Inderdaad Beetje, goed oppassen. Kijk hier maar eens :o
https://www.google.nl/maps/@52.4164867,5.7534182,3463m/data= (https://www.google.nl/maps/@52.4164867,5.7534182,3463m/data=)!3m1!1e3
En dan op "Satelliet" klikken - dat neemt ie helaas niet mee in de link.